Хто ми?

Фундація “Паритет” створена у 2000 році. На початку діяльності організація працювала як аналітичний центр по сприянню розвитку громадянського суспільства. Організацією відслідковувались слаборозвинуті сектори суспільства та ініціювалось створення відповідних громадських організацій. Цим організаціям надавалась, консультаційна, організаційна допомога в реєстрації, а пізніше – в становленні діяльності.

Метою діяльності фундації є підтримка розвитку громадянського суспільства, що полягає в об'єднанні зусиль окремих громадян та організацій.

У 2004 році Фундація розробила та пролобіювала перше в Україні місцеве антитютюнове рішення міської ради, що регламентує куріння в громадських місцях. Досвід діяльності ЧОБФ «Паритет» успішно поширювався на всю Україну через коаліцію громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму України», координатором якої був Гончар Сергій – голова правління Фундації з 2007 по 2010 рр. Зараз очолює департамент виконання законодавства Коаліції. Завдяки адвокаційним діям Фундації прийняли рішення міські ради «Про впорядкування тютюнопаління в місті» аналогічні Черкаському у Києві, Кіровограді, Сумах, Ужгороді, Луцьку, Тернополі, Чернігові. Ці проекти рішень лягли в основу національного антитютюновго законодавства у частині регламентації громадських місць, де курити забороняється.

Авторитет організації на місцевому рівні підтверджується тим, що керівника фундації – Сергія Гончара у 2011 р було обрано громадськими організаціями області на посаду голови громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації з-поміж 80 організацій. У 2014 році голову правління організації та виконавчого директора обрали заступниками голови обласної громради.

На основі отриманого досвіду у 2015-2016 роках Фундацією були розроблені та імплементовані обласні програми “Електронна Черкащина”, “Програма розвитку громадянського суспільства”, міська Програма розвитку велосипедної інфраструктури міста.

На даний момент в організацію вступають молоді люди, докорінно вплинувши на напрямки діяльності Паритету. Це унікальна організація, де знання вже досвідчених громадських діячів об'єдналися з енергійністю молоді.

Голова правління - Віталій Латишев

Члени правління: Олександр Котькалов, Тетяна Горобець