відкритість влади

У Черкасах невдовзі запрацює сайт позашкілля

Відбулася друга зустріч з представниками позашкільних навчальних закладів міста Черкаси на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17, де обговорювали наповнюваність та подальшу роботу сайту позашкілля міста. Цього разу  обговорювалася робота сайту з урахуванням внесених корективів, які були запропоновані  на першій зустрічі. Присутні акцентували увагу  на правильній подачі інформації та її актуальності, звернули увагу і на дизайн сайту.

Розповідали про зміни, які було внесено в роботу сайту представники Черкаської фундації «Паритет»  Сергій Слинько (координатор проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси»,  який реалізується за сприяння Проекту «Бюджети за завданнями у Черкасах і Вінниці – розвиток належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні», що впроваджується Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центральноєвропейської програми) та Олексій Братенков (розробник сайту).

Громадські аудитори надіслали 200 аркушів висновків та рекомендацій Черкаським чиновникам

конкурс

За два місяці аудиту громадські експерти коаліції «Прозорі ради» дослідили понад 1000 сторінок нормативно-правових документів у обласній раді та семи міських радах Черкаської області. В  результаті під координацією Центру політичних студій та аналітики напрацювали та Черкаської фундації ""Паритет" 200 листів висновків та рекомендацій по імплементації нового антикорупційного законодавства та врахування кращих українських практик доступності і відкритості органів місцевого самоврядування.