Вплив громадськості на прийняття владних рішень

У Черкасах невдовзі запрацює сайт позашкілля

Відбулася друга зустріч з представниками позашкільних навчальних закладів міста Черкаси на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17, де обговорювали наповнюваність та подальшу роботу сайту позашкілля міста. Цього разу  обговорювалася робота сайту з урахуванням внесених корективів, які були запропоновані  на першій зустрічі. Присутні акцентували увагу  на правильній подачі інформації та її актуальності, звернули увагу і на дизайн сайту.

Розповідали про зміни, які було внесено в роботу сайту представники Черкаської фундації «Паритет»  Сергій Слинько (координатор проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси»,  який реалізується за сприяння Проекту «Бюджети за завданнями у Черкасах і Вінниці – розвиток належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні», що впроваджується Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центральноєвропейської програми) та Олексій Братенков (розробник сайту).

У новій програмі позашкілля Черкас враховують думки безпосередніх учасників позашкільної освіти

Круглий стіл з експертами в галузі педагогіки, соціальних працівників та психології провели 25 лютого в рамках проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси», яку координує Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет» у співпраці з Департаментом освіти та гуманітарної політики міськвиконкому.

Діти та батьки назвали напрямки, яких бракує позашкільній освіті Черкас

В процесі реалізації проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси» активісти фундації «Паритет» провели анонімні опитування учнів позашкільних закладів та їх батьків. Поміж інших питань, батьки і діти окремо називали секції та напрямки, яких на їхню думку бракує нині для черкаської молоді. Діти – зважаючи на інтереси, батьки – на фінансові можливості та користь для дітей.