Термін реалізації: Липень, 2023р. – грудень, 2023р.
За підтримки: МБФ «Український жіночий фонд»
Результат: Презентовано діяльність та напрацювання Коаліції «Житомирщина-1325», обговорено непрості теми у контексті розробки належних політик та механізмів для допомоги постраждалим від СНПК, стратегії повернення українок з дітьми з-за кордону, з вимушеної міграції, презентовано результати проведених аудитів безпеки території у межах Житомирської міської ТГ та Семенівської сільської ТГ, обговорено важливість проведення подібних заходів.
Розробка єдиного метод. матеріалу та нотатника для співвиконавців плану дійРезультат: розроблені методичний посібник та робочий зошит та поширені серед виконавців обласного плану дій 1325 «Жінки, мир, безпека» у межах громад Житомирської області та інших зацікавлених осіб.
У посібнику відображено наступні питання:● Чому важливо впроваджувати порядок денний "Жінки, мир, безпека"? ● Для чого громаді гендерний портрет? Навіщо збирати статистику, розділену за статтю/ гендерну статистику?● Навіщо проводити гендерний аналіз та як це можна робити?● Чим відрізняються гендерний аудит підприємства, установи та організації, аудит доступності та гендерний аудит безпеки?● Чому оцінка гендерного впливу важлива в контексті безпекових заходів, політик та програм?● Які переваги гендерно орієнтованого врядування?● Як забезпечити справедливість при розподілі бюджетних коштів?● Як організувати системну роботу з надання послуг внутрішньо переміщеним особам у притулках (шелтерах)?
Воркшоп для журналістів «Особливості висвітлення порядку денного резолюції Радбезу ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в медіа
Результат: підвищено рівень обізнаності журналістської спільноти Житомирщини щодо порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека», обговорено можливі теми для висвітлення у медіа.
Навчальна програма для психологів щодо корекційної роботи з кривдниками
Результат: підготовлено фахівців та фахівчинь, які впроваджуватимуть «Типову програму для кривдників» на рівні своїх громад у Житомирській області.
ЗМІ про проєкт